Home > Aktualności > Zapraszamy osoby niepełnosprawne

Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną lub znasz takie osoby, zgłoś się do Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl, którego celem jest integracja i aktywizacja osób niepełnosprawnych w regionie.

Aktualnie zawodnicy Sprawniejsi.pl Włoszczowa rywalizują w Mistrzostwach Polski w piłce siatkowej na siedząco oraz lekkoatletyce. Planujemy również zajęcia na basenie. Naszą ambicją jest organizacja zajęć muzycznych, plastycznych oraz edukacyjnych. Dostrzegamy zawodowy potencjał osób niepełnosprawnych i to, jak ważne jest doradztwo w tym zakresie. Mamy nadzieje, że uda się organizować również obozy sportowo-rehabilitacyjne.

Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl

„Od kilku lat jestem aktywnym niepełnosprawnym lekkoatletą i siatkarzem na siedząco. Rywalizuje na ogólnopolskich arenach sportowych. Sport otworzył mnie nie tylko na nowe znajomości i fajną przygody, ale dał wiarę, że mimo przeciwności każdy może więcej niż nam się wydaje. Wystarczy wykonać pierwszy krok. Do takiego kroku namawiam osoby niepełnosprawne w naszej gminie i powiecie, chodź nie zamykamy się przed osobami niepełnosprawnymi spoza powiatu” – Prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl Michał Szafrański.

Krzepiące jest to, że w projekt zaangażowały się aktywne osoby, które są związane nie tylko z osobami niepełnosprawnymi, ale i biznesem, sportem, edukacją, prawem, administracją, kulturą i nie tylko.

Możliwe, że w Twoim otoczeniu mieszkają się osoby niepełnosprawne, dlatego podziel się z nimi informacją o Stowarzyszeniu Sprawniejsi.pl. Zapraszamy również partnerów i sponsorów, którzy pragną wesprzeć integrację osób niepełnosprawne.

Więcej informacji o tym jak działamy znajdziesz na www.sprawniejsi.pl. O tym jak dołączyć do Nas piszę również tutaj. Zapraszamy i pozdrawiamy.

Wykonaj pierwszy krok do aktywnej rehabilitacji:

721 299 259

Czekamy na Ciebie

www.sprawniejsi.pl

michal_szafranski
Udanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy