Home > Sprawni w pracy

Jak dobrze wiecie Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl aktywnie działa w sporcie osób z niepełnosprawnościami. Jednak od jakiegoś czasu wspieramy rehabilitację i fizjoterapię osób z niepełnosprawnościami, członków ich rodzin i seniorów (zrealizowaliśmy ponad 4500 bezpłatnych zabiegów fizjoterapeutycznych). Przyszedł czas na kolejne wyzwania. Tym razem chcemy pomóc osobom niepełnosprawnym w aktywizacji zawodowej, a firmom pokazać że zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością może być nie tylko szansą dla przyszłego pracownika, ale misją firmy, a przede wszystkim wzbogacać ją o nowego lojalnego i wdzięcznego partnera w pracy.

Zachęcamy firmy oraz osoby z niepełnosprawnością do dołączenia do Naszego pilotażowego projektu, w którym planujemy uruchomienie systemu stażowego z wynagrodzeniem zarówno dla osoby, która podejmie ten staż ale i dla pracodawcy, którzy wdroży osobę niepełnosprawną do pracy.

Jesteśmy na etapie pozyskiwania środków zewnętrznych do realizacji Naszego pomysłu, ale już dziś zapraszamy chętne osoby z niepełnosprawnościami do podjęcia stażu, jak również firmy chcące takie osoby wziąć pod swoje biznesowego skrzydła i dam im zawodową szasnę.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

514 350 310

kontakt@sprawniejsi.pl