Home > O Nas

Misją, założonego w październiku 2015 roku Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl jest aktywizacja osób niepełnosprawnych, pod względem sportowym, społecznym i zawodowym. Uwalniamy potencjał osób niepełnosprawnych mieszkających na terenie województwa świętokrzyskiego, powiatu włoszczowskiego i nie tylko, poprzez:

  • zajęcia sportowe dla osób niepełnosprawnych,
  • zajęcia rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych

Planowane są projekty obejmujące:

  • doradztwo zawodowe (szkolenia i kursy) dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin (opiekunów).

Możliwość rywalizacji w zawodach lekkoatletycznych osób niepełnosprawnych to dla mnie nie tylko okazja do walki o medale Mistrzostw Polski. Sport pozwolił mi otworzyć się na świat, dodał poczucia własnej wartości. Obecne sukcesy w sporcie pozwoliły mi również uwierzyć, że możemy więcej niż się Nam wydaje – mówi Prezes Stowarzyszenia, niepełnosprawny lekkoatleta Michał Szafrański

Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl aktywnie realizuje zadania i cele integrujące osoby niepełnosprawne. Jeżeli chcesz do Nas dołączyć i aktywnie działać na rzecz osób niepełnosprawnych zapraszamy do Naszych szeregów. Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną i chcesz dołączyć do grona Naszych sportowców i beneficjentów zapraszam na www.sprawniejsi.pl/jak-dolaczyc.

Za nami istotne sukcesy (możesz je śledzić na Naszej stronie), przed nami kolejne wyzwania …

Prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…