Home > Partnerzy

ZPUE Koronea

ZPUE Koronea

Dziękujemy Firmie ZPUE Koronea z Włoszczowy, producentowi urządzeń do przesyłu i rozdziału energii elektrycznej. Firma prowadzi także działalność handlową w zakresie materiałów do budowy sieci i urządzeń elektroenergetycznych. Z powodzeniem zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie dostaw i montażu oraz uruchomienia urządzeń i instalacji elektroenergetycznych.

zpue.pl

Strunobet-Migacz

Strunobet-Migacz

Dziękujemy Firmie Strunobet-Migacz, producentowi szerokiej gamy żerdzi wirowych (ponad 80 rodzajów). Firma produkuje również słupy oświetleniowe, słupowe stacje transformatorowe i stanowiska słupowe. Ponadto kontenerowe stacje transformatorowe, strunobetonowe konstrukcje wsporcze. Swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

www.strunobet.pl

inSPORTline

Dziękujemy Firmie inSPORTline Polska z Ciemiętnik, producentowi i sprzedawcy, która specjalizuje się w produkcji sprzętu fitness, takiego jak: rowery treningowe, bieżnie, trenażery eliptyczne, orbitreki, wioślarze treningowe, ławki treningowe, masażery, obciążenie żeliwne, platformy wibracyjne itp. InSPORTline produkuje i sprzedaje sprzęt profesjonalny i półprofesjonalny do użytku domowego, ceniony przez użytkowników na całym świecie.

www.e-insportline.pl

Joma Sport

Joma Sport

Dziękujemy Firmie odzieżowej Joma-Sport za wsparcie techniczne (komplekty strojów sportowych) dla Sprawniejszych

www.joma-sport.com/en

Urząd Marszałkowski Województwa Świętorzyskiego

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Świętokrzyskiego za pomoc w realizacji zadań aktywnej rehabilitacji Naszych podopiecznych.

www.sejmik.kielce.pl

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Dziękujemy Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych za wsparcie projektów aktywnej rehabilitacji Naszych podobiecznych.

www.pfron.org.pl