Home > Aktualności > Zajęcia BEZ BARIER wznowione

Po przerwie związanej z obostrzeniami i brakiem możliwości trenowania w grupie, wznowiliśmy zajęcia treningowo-rehabilitacyjne, w ramach realizowane już drugi rok Projektu BEZ BARIER. Chociaż zawodnicy pozostawali cały czas w kontakcie z trenerem i nie leniuchowali w domach, to nic nie zastąpi zajęć na rzutniach i szlifowanie formy przed zbliżającymi się startami.

Maj zapowiada się dla lekkoatletów sekcji Sprawniejsi.pl bardzo intensywne. Już w od 7 do 9 maja w Słubicach rozegrana zostanie I Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski, oczywiście z udziałem Naszych reprezentantów. Trzymajcie kciuki 🙂

Przypominamy, że zajęcia sportowo-treningowe w ramach Projektu p.n. BEZ BARIER współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla EFS, Oś 9. Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.2 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych. Partnerem wiodącym projektu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie. Partnerami oprócz Naszej organizacji jest GOPS w Radkowie.

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy