Home > Aktualności > Sprawniejsi na Dożynkach Powiatowych w Kluczewsku

Na tegorocznych Dożynkach Powiatowych w Kluczewsku umożliwiliśmy uczestnikom święta plonów spróbowanie swoich sił w konkurencji paraolimpijskiej – pchnięcia kulą w pozycji siedzącej. Popularność tej formy promocji sportu osób niepełnosprawnych była ogromna. Swoje próby wykonało aż 72 osoby (kobiety i mężczyźni)! Kula leciała również dalej niż na Lipiu, w ubiegłym roku.

Jak co roku nagrodziliśmy zwycięzców oraz osoby, które zajęły II i III miejsce, w kategoriach kobiet i mężczyzn. W tym miejscu składamy podziękowania firmie Stolbud z Włoszczowy oraz Dyrektorowi OSiR Włoszczowa, za przekazane gadżety i nagrody. „Stolbuś” powędrował w ręce zwycięzcy oraz zwyciężczyni.

Dziękujemy również za pomoc wolontariuszom, którzy dbali o bezpieczne i sprawne przeprowadzenie konkursu: Jolancie, Asi i Ani Bauer, Sylwii Walczyk i Tomaszowi Bugajnemu. Swoją drogą Sylwia nie tylko pomagała, ale też stanęła na podium konkursu. Gratulujemy wszystkim startującym !

Słowa podziękowania kierujemy również do zaprzyjaźnionej ekipy Powiatowego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego. Dziewczyny wspierały nas tego dnia.

michał szafrański

Prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

 

Komentarze

Komentarzy