Home > Aktualności > Sprawniejsi na Gali Fundacji Orlen

Przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl – Michał Szafrański i Marta Grabiec, reprezentowali Naszą organizację na Gali Fundacji Orlen. Zostaliśmy Laureatami I Edycji Konkursu Grantowego „Moje Miejsce na Ziemi”, który to konkurs finansuje Fundacja Orlen – Dar Serca. W ramach grantu otrzymamy m.in. sprzęt rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczny oraz sfinansujemy zajęcia z profesjonalnym fizjoterapeutą.

Uczestnictwo w Gali to efekt wniosku złożonego 28 września 2018 r., przez Naszą organizację. Jak się okazało był jednym z blisko 1200 projektów z całej Polski. Dofinansowanie uzyskało 293 projekty, a wśród nich Nasz projekt pod roboczą nazwą „W drodze do sprawności”. Mamy nadzieję, że realizacja kolejnego już grantowego projektu przyczyni się do poprawy sprawności fizycznych osób z niepełnosprawnościami oraz seniorów w Naszej okolicy.

Symboliczny dyplom przyjęliśmy z rąk Prezes PKN Orlen Pana Daniela Obajtka oraz Prezes Fundacji Orlen Dar Serca Pani Katarzyny Różyckiej – DZIĘKUJEMY

Ciekawostką jest również fakt, że wniosek drugiego nieznanowickiego stowarzyszenia również znalazł się w gronie nagrodzonych i również otrzymało dofinansowanie na realizację swojego projektu.

Impreza, która odbyła się w Pałacu Konstantego Zamoyskich w Warszawie była również okazją do wymiany doświadczeń z organizacjami z całego kraju. Galę uświetnił również występ znanej wokalistki Anny Dąbrowskiej.

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

 

Komentarze

Komentarzy