Home > Aktualności > I Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski – Słubice 2021

Za Nami pierwsze starty w ramach paralekkoatletycznego sezonu. Nie musimy dodawać, że wyjątkowego i pełnego koniecznych ograniczeń, które z jednej strony chronią Nas, a z drugiej komplikują przygotowania do zawodów czy niezbędną rehabilitację ruchową. Po stosunkowo krótkich przygotowaniach paralekkoatleci Klubu Sprawniejsi.pl Nieznanowice udanie rozpoczęli tegoroczne w ogólnopolskiej stawce.

Michał Szafrański rywalizację w Słubicach zakończył na 3 miejscu w pchnięciu kulą oraz 2 (w swojej klasie startowej) w rzucie oszczepem. Do swoich życiowych rezultatów zbliżył się Łukasz Łaskawski, który rywalizował w konkurencjach rzutu oszczepem i pchnięcia kulą. Ponadto na pierwszych w tym roku zawodach rangi IPC zaprezentowali się Damian Copiak oraz Ireneusz Zapała.

Przed nami chwila odpoczynku, trening i już w czwartek wyjeżdżamy do Bydgoszczy na Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski. Trzymajcie kciuki 🙂

Wyjazd na zawody grupy projektowej Projektu p.n. BEZ BARIER współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 dla EFS, Oś 9. Włączenie społeczne i walka z ubóstwem, Działanie 9.2 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych, Poddziałanie 9.2.1 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych. Partnerem wiodącym projektu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie. Partnerami oprócz Naszej organizacji jest GOPS w Radkowie.

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy