Home > Aktualności > 3 Wielki Koncert Charytatywny

Zapraszamy na 3 Wielki Koncert Charytatywny organizowany przez Fundacje Jesteśmy Blisko i Dom Kultury we Włoszczowie. Koncer odbędzie się 13 listopada 2015 r. godz.18:00 w Domu Kultury we Włoszczowie. Cegiełki o nominałach 20 / 50 / 100 zł. do nabycia w siedzibie Fundacji Jesteśmy Blisko oraz w Domu Kultury we Włoszczowie od 26 października!

W tym roku zbieramy środki na leczenie i operację dla trzymiesięcznej Amelki z Kurzelowa oraz niespełna rocznego Kacperka z Włoszczowy. Maluchy urodziły się z poważnymi wadami serca. Nasza Fundacja realizuje bieżące potrzeby związanie z leczeniem dwójki naszych najmłodszych podopiecznych, jednak koszty planowanych w najbliższych miesiącach operacji jakie czekają dzieci są ogromne – w sumie rodzice potrzebują aż 300 tysięcy złotych! Obie operacje muszą zostać przeprowadzone w specjalistycznej klinice. Ich wykonania podjął się wybitny prof. Edward Malec z Kliniki Uniwersyteckiej w Munster w Niemczech.

plakat 3 koncert

W imieniu rodziców Amelki i Kacperką, apelujemy do Państwa o włączenie się wspólnie z nami do akcji ratowania dwóch dziecięcych serc. Będziemy niezmiernie zobowiązani, jeśli rozważą Państwo możliwość przekazania dowolnej kwoty na ten cel.

Więcej na temat Koncertu i Akcji Pomocy znajdziesz na:

www.jestesmyblisko.pl/34-aktualnosci/najnowsze/410-ratujmy-malenkie-serduszka-13-go-listopada-iii-wielki-koncert-charytatywny.html

www.jestesmyblisko.pl/podopieczni/62-podopieczni/artykuly-podopieczni/413-dzieci-koncertowe.html

Liczy się każdy gest !

michal_szafranski
Udanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Chcesz pomagając robiąc zakupy ? Szczegóły znajdziesz tutaj.

Komentarze

Komentarzy