Polityka prywatności

Właścicielem strony www.sprawniejsi.pl jest Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl, zwane dalej Stowarzyszenie:

Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl
Nieznanowice 15
29-100 Włoszczowa
kontakt@sprawniejsi.pl
KRS: 0000581264
NIP: 6090072643

Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie www.sprawniejsi.pl/polityka-prywatnosci. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:
Stowarzyszenie nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać niniejszego serwisu.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu sprawniejsi.pl, możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza zamówienia lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków Imię, Nazwisko, Adres i adres e-mail. W niektórych przypadkach zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu i dane działalności gospodarczej.
Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu sprawniejsi.pl. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Niezapowiedziane wiadomości

Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Stowarzyszenie rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego działalności, niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez Partnerów i Sponsorów Stowarzyszenia.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych Stowarzyszenia. Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie

Inne formularze

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do Stowarzyszenia, dotyczące usług, produktów, serwisów nieobsługiwanych przez Stowarzyszenie nie podlegają niniejszej Polityce Prywatności.

W przypadku pytań proszę skorzystać z :
kontakt@sprawniejsi.pl

Polityka prywatnosci

Komentarze

Komentarzy