Home > Aktualności > Umowa Partnerska Hetman Włoszczowa – Sprawniejsi.pl

W dniu 8 października 2015 r. została zawarta umowa partnerska pomiędzy Klubem Sportowym Hetman Włoszczowa a Stowarzyszeniem Sprawniejsi.pl. Ponieważ oba stowarzyszenia działają na tej samej płaszczyźnie, to od teraz będą się wzajemnie wspierać. Zobowiązują się do pomocy swojemu partnerowi m.in. w zajęciach treningowych dla niepełnosprawnych w sekcjach piłki nożnej i siatkowej, lekkoatletycznych oraz na basenie, udostępnianiu swojego sprzętu sportowego, wsparcia logistycznego w organizowaniu turniejów i zawodów sportowych, w sprawach organizacyjnych itp.

hetman-sprawniejsi

Umowę podpisali: ze strony Hetmana Prezes Ireneusz Stawowczyk, a ze strony Sprawniejszych Prezes Michał Szafrański. Inicjatorem zawarcia umowy partnerskiej jest Sławomir Rogula, który jest kierownikiem organizacyjnym KS Hetman i jednocześnie członkiem komisji rewizyjnej Sprawniejszych. W planach są wspólne zajęcia integracyjne Partnerów. Warto dodać, że nowo powstałe stowarzyszenie skupia wokół siebie osoby niepełnosprawne, które mimo swoich problemów chcą uprawiać sport i wieść aktywny tryb życia, oraz osoby, które chcą im w tym pomóc.

Dzięki podpisaniu tej umowy i wsparciu KSH drużyna siatkówki na siedząco będzie mogła wyjechać na Mistrzostwa Polski w dniach 16-18 październik w Policach oraz 13-15 listopada w Elblągu. Stowarzyszenia dziękują Fundacji Centrum Edukacji dla Rozwoju za przygotowanie dokumentów.

(Źródło : www.hetmanwloszczowa.pl)

michal_szafranski
Udanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Chcesz pomagając robiąc zakupy ? Szczegóły znajdziesz tutaj.

Komentarze

Komentarzy