Home > Projekty > Startują zapisy do Będziemy sprawniejsi z PZU

Ważna wiadomość dla osób niepełnosprawnych, opiekunów osób niepełnosprawnych i seniorów. Wystartowały zapisy na bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne. Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl rozpoczyna realizację projektu p.n. Będziemy sprawniejsi z PZU, który sfinansowano ze środków Fundacji PZU oraz środków własnych Stowarzyszenia.

Zajęcia rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty (zabiegi z wykorzystaniem m.in. aparatu do elektrostymulacji, lampy solux, aparatu do drenażu limfatycznego, trakcji kręgosłupa, masażerów mechanicznych, rotora) rozpoczną się od 2 września 2019 do 29 lutego 2020 roku, na świetlicy wiejskiej w Nieznanowicach (Nieznanowice 49a).

Poprzednie podobne Projekty cieszyły się zainteresowaniem osób niepełnosprawnych i seniorów

Uczestnicy projektu podzieleni zostaną na grupy. Każdy uczestnik skorzysta z 10 dni zabiegowych. Przewiduje się udział w projekcie około 55 osób, mieszkających na terenie Gminy Włoszczowa i Powiatu Włoszczowskiego. Do udziału w projekcie premiowane do udziału w projekcie będą:

  • osoby niepełnosprawne,
  • opiekunowie osób niepełnosprawnych,
  • seniorzy (60+).

Jednak organizator nie wyklucza udziału innych osób, potrzebujących dodatkowego wsparcia fizjoterapeutycznego.

Niezbędne do udziału w projekcie jest dostarczenie przed pierwszym dniem udziału, podpisanego i opieczętowanego przez lekarza, skierowania o braku przeciwwskazań medycznych do udziału w projekcie. Gotowy wzór do pobrania i wydrukowania poniżej:

Zaświadczenie/skierowanie lekarskie (pobierz)

Każdy uczestnik zobowiązany jest również do zaakceptowania Klauzuli informacyjnej Projektu

Klauzula informacyjna do Projektu p.n. „Będziemy sprawniejsi z PZU” (pobierz)

Wszystkich informacji na temat projektu udziela Prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl Michał Szafrański. Chętni mogą zgłaszać się do udziału w zajęciach pod numerem telefonu 721 299 259 oraz pod adresem e-mail kontakt@sprawniejsi.pl. Rekrutacja trwa do 31 sierpnia 2019.

Partnerem Projektu „Będziemy sprawniejsi dzięki PZU” jest Fundacja PZU

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy