Home > Aktualności > Na seminarium we włoskim Trani

Prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl Michał Szafrański był jednym z sześciu reprezentantów województwa Świętokrzyskiego i kraju na Międzynarodowym Seminarium, które odbyło się we Włoskim Trani. Spotkanie we Włoszech było okazją do dyskusji i wymiany europejskich doświadczeń organizacji pozarządowych działających na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych – w ramach Europejskiego Projektu pn. Europaragedon. Oprócz przedstawicieli Polski i gospodarzy z Włoch, w seminarium brali udział przedstawiciele Grecji i Chorwacji.

Obecność Prezesa Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl w tym międzynarodowym projekcie była możliwa dzięki zaproszeniu Stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie. Dziękujemy za zaproszenie do projektu i wsparcie podczas jego realizacji. Już dziś, jak co roku deklarujemy wsparcie podczas tegorocznego Paragedonu.

Wizyta w Trani była również okazją do poznania nowej dyscypliny, dedykowanej dla osób niepełnosprawnej – Baskin. To odmiana gry w koszykówkę, w którą mogą grać osoby pełnosprawne jak i niepełnosprawne.

Wydarzeniem zainteresowały się włoskie media:

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy