Home > Aktualności > Ruszyły zapisy na bezpłatną fizjoterapię

Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl zaprasza do udziału w Projekcie p.n. „Będziemy coraz sprawniejsi” i do zapisów na bezpłatne zabiegi fizjoterapeutyczne w Nieznanowicach. Dwutygodniowe zabiegi, połączone z aktywną rehabilitacją (zajęcia ruchowe boccia), skierowane są do osób niepełnosprawnych, w tym dzieci, dorosłych i seniorów z Powiatu Włoszczowskiego i Koneckiego.

Projekt został dofinansowany przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego ze środków PFRON w 2021 r. Zabiegi odbywać się będą w Świetlicy w Nieznanowicach (Nieznanowice 49a). Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i więcej informacji dostępne pod numerem telefonu 514 350 310

Każdy uczestnik projektu zobowiązany jest dostarczyć (najpóźniej w dniu rozpoczynania serii zabiegów) poświadczone przez lekarza, zaświadczenie lekarskie/skierowanie o braku przeciwskazań co do wskazanych zabiegów fizjoterapeutycznych. Formularz skierowania do pobrania poniżej:

Oświadczenie/Skierowanie lekarskie (pobierz) – pdf

Każdy uczestnik podpisuje i akceptuje politykę prywatności prywatności RODO, dotyczącą realizacji Projektu „Będziemy coraz sprawniejsi” dostępną poniżej:

Klauzula informacyjna RODO Projektu „Będziemy coraz sprawniejsi”

Brak spełnienia powyższych warunków uniemożliwia beneficjentowi uczestniczenie w w.w. Projekcie.

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy

One Comment, RSS