Home > Aktualności > Projekt „W drodze do sprawności”

Za nami kolejny Projekt. Tym razem dzięki środkom Fundacji „ORLEN DAR SERCA”, grupa osób niepełnosprawnych, ich opiekunów oraz seniorów mogła skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych, pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. W ramach Projektu zakupiony został również sprzęt fizjoterapeutyczny, który był używany podczas zabiegów.

Zajęcia rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne odbywały się w Świetlicy Wiejskiej w Nieznanowicach, w marcu i kwietniu 2019 roku. Uczestnicy projektu mogli skorzystać nie tylko z zakupionych w ramach projektu urządzeń (aparatu do trakcji kręgosłupa, lampy solux na podczerwień, aparatu do drenażu limfatycznego, elektrostymulatora mięśni, półjeży balansowych, czy platformy wibracyjnej), ale również z wyposażonej siłowni świetlicy (m.in. rotor elektryczny, rowerek stacjonarny, atlas, drabinki, materace, czy piłki rehabilitacyjne).

Zadanie zostało zrealizowane w ramach Projektu pod nazwą „W drodze do sprawności”, w ramach Konkursu grantowego „Moje miejsce na ziemi”. Projekt został współfinansowany ze środków jest Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”, oraz środków własnych Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy