Home > Aktualności > Podsumowanie projektu Będziemy sprawniejsi z PZU

W niedzielę, 23 lutego 2020 roku, w Świetlicy w Nieznanowicach odbyło się spotkanie podsumowujące projekt Będziemy sprawniejsi z PZU, którego celem była organizacja bezpłatnych zajęć fizjoterapeutycznych, dla osób niepełnosprawnych ich opiekunów i seniorów.

O realizacji projektu pisałem tutaj. Projektu podsumowuje, krótki materiał wideo, który relacjonuje to, co działo się niemal codziennie w świetlicy wiejskiej w Nieznanowicach, od września 2019 roku. Projekt będziemy sprawniejsi z PZU to również liczby: 57 beneficjentów, 110 dni zabiegowych, ponad 1720 zabiegów.

Podsumowując zadanie z beneficjentami i mieszkańcami Nieznanowic spotkał się paraolimpijczyk, multimedalista paraolimpijski, niepełnosprawnych lekkoatleta Janusz Rokicki. Opowiadał historię swojego życia, aktywności i dążenia do osiągnięcia celów, mimo przeciwności. Materiał może wydawać się długi, ale relacjonuje ona niezwykle emocjonujące i motywującą opowieść Naszego gościa.

W spotkaniu oprócz kilkudziesięciu słuchaczy był również przedstawiciel PZU Pan Stanisław Bukowski, na którego ręce złożyliśmy specjalne podziękowanie. Obecna była również mieszkająca w Nieznanowicach, Radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Pani Jolanta Tyjas.

Partnerem Projektu „Będziemy sprawniejsi dzięki PZU” jest Fundacja PZU

Michał Szafrański – Prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy