Home > Aktualności > Olimpijczyk bez tajemnic : Janusz Rokicki

Za nami kolejne bardzo ciekawe wydarzenie. Na włoszczowskim PCKR odbyło się spotkanie z udziałem srebrnego medalisty Igrzysk Paraolimpijskich w Rio, Janusza Rokickiego. Był światowej klasy lekkoatleta, były dzieci, młodzież oraz dorośli i wiele emocji przy wciągających grach i zabawach.

14947617_125346

Organizatorami Spotkania „Olimpijczyk bez tajemnic” byli: Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl, Stowarzyszenie NIEZNANOWICE.pl, Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne we Włoszczowie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Włoszczowie.

Spotkanie w pigułce na TV Włoszczowa – Marku DZIĘKUJEMY

Szczególne podziękowania należą się dla Naszego gościa – Janusza Rokickiego, za obecność i pokaz światowej sportowej klasy i motywacje do działania – mimo przeciwności.

Serdeczne wyrazy podziękowanie za wsparcie i obecność kierujemy również do: reprezentantów Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin – Sekcja Włoszczowa, Dyrektora Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie Pana Maksymiliana Stępnia, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej we Włoszczowie, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie Pani Iwonie Gieroń.

Nieoceniona okazała się pomoc organizacyjna i nie tylko ze strony członków i sympatyków Stowarzyszeń: Sprawniejsi.pl oraz NIEZNANOWICE.pl jak również niezawodnej ekipie z Powiatowego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego.

W piątkowe popołudnie byli również z nami m.in. przedstawiciele władz samorządowych w osobach: Zastępcy Burmistrza Gminy Włoszczowa – Pan Sławomir Owczarek oraz Kierownik Wydział Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego we Włoszczowie – Pani Aneta Dziubek.

W ramach popularyzacji sportu osób niepełnosprawnych w naszej gminie i powiecie, uczestnicy spotkania mogli spróbować swoich sił w konkurencjach, w których na co dzień występują niepełnosprawni zawodnicy Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl. Można było zagrać m.in. w boccie oraz uczestniczyć w biciu rekordu podbijania piłki siatkowej … na siedząco.

Tegoroczne spotkanie z pewnością zmotywuje organizatorów to kontynuowania tego typu wydarzeń w przyszłości.

FOTORELACJA

PCKR we Włoszczowie

Gmina Włoszczowa

michal_szafranski
Prezes Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Chcesz pomagając robiąc zakupy ? Szczegóły znajdziesz tutaj.

Komentarze

Komentarzy