Home > Aktualności > Odszkodowania powypadkowe

Na skrzynkę Stowarzyszenia wpłynął ostatnio e-mail z kancelarii prawnej, która pomaga w uzyskaniu odkodowań. Z uwagi na to, że niepełnosprawność naszych zawodników, beneficjentów i nie tylko, może być konsekwencją różnych zdarzeń, dlatego pozwoliłem sobie opublikować informację o możliwości uzyskania pomocy uzyskaniu należnych odszkodowań. Kolejnym argumentem bez wątpienia był również darmowy kontakt z prawnikiem pod numerem 662 224 719 oraz brak opłat wstępnych Kancelarii.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Kancelarii Omega kancelariaomega.pl, gdzie można dokonać wstępną i bezpłatną analizę zasadności odszkodowania przeprowadzana przez prawnika kancelarii.

odszkodowanie

Pragnę w tym miejscu poinformować, że wpis należy traktować informacyjnie. Na rynku działa pewnie wiele podobnych firm i należy traktować ten kontakt jako jedną z wielu alternatyw. Osobiście nie korzystałem z usług tej kancelarii, a może ten kontakt komuś się przyda. W tym miejscu przypominam, że przed podpisaniem jakichkolwiek dokumentów należy gruntownie się z nimi zapoznać. Należy również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo udostępniania swoich danych w internecie.

michal_szafranski
Udanego dnia
Michał Szafrański

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

 

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Chcesz pomagając robiąc zakupy ? Szczegóły znajdziesz tutaj.

Komentarze

Komentarzy