Home > Aktualności > Mistrzostwa Polski w LA Bydgoszcz 2018

Za nami pełne emocji i sportowej rywalizacji Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce. Z Bydgoszczy przywozimy 3 brązowe medale. Wszystkie udziałem Michała Szafrańskiego (oszczep, dysk i kula). Ponadto Nasze Stowarzyszenie na Mistrzostwach Polski reprezentowali Damian Copiak i Rafał Treter, którzy również mogą uznać tegoroczne starty za udane.

Michał Szafrański trzy brązowe medale, wzbogacił o rekord życiowy w rzucie oszczepem. Rywalizacja w tej konkurencji była bardzo wyrównana, do srebra zabrakło jedynie 1 cm! Stały progres cieszy, szczególnie w kontekście walki o udział w Mistrzostwach Europy.

Rafał Treter w rzucie oszczepem

Pozostali reprezentacji Sprawniejsi.pl z Bydgoszczy wracają z podniesionymi głowami. Zarówno Damian Copiak jak i Rafał Treter poprawili swoje rekordy życiowe, odpowiednio w rzucie oszczepem i rzucie dyskiem. Rekordy życiowe są zawsze nagrodą za treningową pracę podczas przygotowań.

Michał Szafrański w pchnięciu kulą

Trzy brązowe medale na szyi Michała Szafrańskiego

Urzad_MarszlkowskiWyjazd do Bydgoszczy został współfinansowany w ramach Projektu „Niepełnosprawni zawodnicy na ogólnopolskich zawodach w 2018 roku” przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy