Home > Aktualności > Dziecięce projekty 3D online

Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl zaprasza dzieci w wieku od 8 do 12 lat z terenu Powiatu Włoszczowskiego na zajęcia w formie webinaru online poświęcone drukowi 3d i programowanie. Nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy dostęp do Internetu. Zapraszamy rodziców do uczestnictwa razem z dziećmi podczas internetowych zajęć z nauki przyszłości.

Zajęcia online pozwolą na poznanie wśród dzieci i młodzieży mieszkającej na terenach wiejskich i małomiasteczkowych technologii przyszłości, jakim bez wątpienia jest projektowanie 3D.

Zajęcia prowadzone będą online, a zapisać się do nich będą mogły dzieci mieszkające na terenach wiejskich i mało miasteczkowych Powiatu Włoszczowskiego w wieku od 8 do 12 lat. Rejestracja odbywać się będzie e-mailowo. Z przyczyn pandemicznych wykonane projekty zostaną wydrukowane i dostarczone dzieciom, korzystając z pośrednictwa szkół z jakich będą pochodzić uczestnicy projektu.

Projekt zwiększy dostęp do nowych technologii dla dzieci, mieszkające daleko od wielkomiejskich innowacyjnych, dodatkowych zajęć dla dzieci. Wyrażamy nadzieję, że realizacja projektu skłoni młodych adeptów projektowania i kodowania do dalszego zgłębiania wiedzy w zakresie nowych technologii, a tym samym ułatwi im start w nowej rzeczywistości.

Harmonogram i rejestracja na Webinary online

Data Godzina Link do rejestracji Link do webinaru
20 października 2021 12:00 Rejestruj Wejdź do webinaru
21 października 2021 12:00 Rejestruj Wejdź do webinaru
22 października 2021 12:00 Rejestruj Wejdź do webinaru

Liczba miejsc ograniczona

Projekt został sfinansowany ze środków SAP, przy partnerstwie z Fundacją TechSoup.

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy