Home > Aktualności > Bezpłatne zajęcia fizjoterapeutyczne

Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie bezpłatnymi zajęciami fizjoterapeutycznymi, wśród mieszkańców Gminy i powiatu Włoszczowskiego, mimo nam poinformować, że Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl zaprasza do udziału w Projekcie p.n. „Będziemy sprawniejsi z Fundacją PZU 2.0”, który będzie polegał na organizacji bezpłatnych zajęć fizjoterapeutycznych, połączonych z aktywną rehabilitacją (zajęcia ruchowe boccia), skierowane są do osób niepełnosprawnych, ich opiekunów i członków ich rodzin oraz seniorów, z Gminy Włoszczowa z Powiatu Włoszczowskiego.

Projekt sfinansowano ze środków Fundacji PZU oraz środków własnych Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl (wkład własny). Zabiegi odbywać się będą w Świetlicy w Nieznanowicach (Nieznanowice 49a). Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i więcej informacji dostępne pod numerem telefonu 514 350 310

Każdy uczestnik projektu zobowiązany jest dostarczyć (najpóźniej w dniu rozpoczynania serii zabiegów) poświadczone przez lekarza, zaświadczenie lekarskie/skierowanie o braku przeciwskazań co do wskazanych zabiegów fizjoterapeutycznych. Formularz skierowania do pobrania poniżej:

Oświadczenie/Skierowanie lekarskie (pobierz) – pdf

Każdy uczestnik podpisuje i akceptuje politykę prywatności prywatności RODO, dotyczącą realizacji Projektu „Będziemy sprawniejsi z Fundacją PZU 2.0” dostępną poniżej:

Klauzula informacyjna RODO Projektu „Będziemy sprawniejsi z Fundacją PZU 2.0”

Brak spełnienia powyższych warunków uniemożliwia beneficjentowi uczestniczenie w w.w. Projekcie.

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy