Home > Aktualności > Andrzej Wójcik wygrywa w Poznaniu

 

Niezwykle udany debiut w Reprezentacji Polski Andrzeja Wójcika. Reprezentant Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl w parze z Rafałem Stasiakiem (Prometeus Konopiska) zwyciężyli rywalizację par, rozgrywanego po raz czwarty International Boccia Event Poznań 2019 (w kategorii BC4/BC5). Ogromne gratulacje !

Oprócz Polski w rywalizacji w stolicy wielkopolski brały udział reprezentacje Belgii, Czech, Rosji, Szwecji i Ukrainy. Andrzej wraz z Rafałem okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze. Oprócz zwycięskiej drużyny podium uzupełniły pary: Andrzej Janowski & Dominik Walczyk oraz Adonina Darya (Rosja) & Marek Bogaczyk.

Sukces zawodnika bardzo cieszy. Jednak z pewnością jest to efekt talentu, umiejętności i treningu. To dowód na to, że jeśli się czegoś naprawdę chce i nad tym pracuje można to osiągnąć – mimo przeciwności. Dlatego zachęcamy osoby niepełnosprawne do udziału w zajęciach sportowo – rehabilitacyjnych organizowanych przez Nasze Stowarzyszenie – Michał Szafrański

Zwycięska para okazała się  bezkonkurencyjna i wygrała wszystkie swoje mecze.

Udział Andrzeja w tych międzynarodowych turnieju został współfinansowany ze środków Fundacji Santander, w ramach Projektu p.n. Będziemy sprawniejsi będzie Bocci.

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy