Home > Aktualności > Andrzej Wójcik z brązowym medalem MP Boccia

Na rozgrywanych w dniach od 17 do 18 listopada Mistrzostowach Polski Boccia, w Zamościu, zawodnik Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl Andrzej Wójcik zdobył brązowy medal kategorii BC4 Mistrzostw Polski Boccia. Andrzej powtórzył tym samym doskonały wynik uzyskany przed roku. Gratulujemy!

W Zamościu rywalizowali reprezentanci 11 klubów Boccia z całego kraju, m.in. Gdańska, Kielc, Lublina, Poznania, Zielonej Góry, czy Nowego Sącza. W tym gronie swój udział akcentuje również Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl i najlepszy zawodnik Boccia w Naszym klubie Andrzej Wójcik.

Jeżeli zastanawiacie się co to jest Boccia i jak się w nią gra, już w niedzielę 25 listopada, na Hali OSiR we Włoszczowa zostanie rozegrany Turniej Boccia m.in. z udziałem zawodników występujących na tegorocznych Mistrzostwach. Ty również możesz spróbować swoich sił – planujemy osobną rywalizację o Puchar wśród osób pełnosprawnych. Startujemy w niedzielę o 9.30 – zapraszamy do udziału i kibicowania.

Boccia to dyscyplina paraolimpijska, zobaczcie jak się w nią gra:

Turniej Boccia Lubię to współfinansowany ze środków Fundacji Tesco, przy udziale Pracowni Badań i Innowacji Społecznych Stocznia i środków własnych Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl

Dołącz do Fanów Sprawniejszych na Facebooku, aby śledzić aktywność osób niepełnosprawnych…

Podziel się informacją o stronie www.sprawniejsi.pl ze znajomymi i sąsiadami…

Komentarze

Komentarzy