Home > Aktualności > Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny – Słubice 2016

Zakończył się udany dla Naszych zawodników Międzynarodowy Miting Lekkoatletyczny w Słubicach. W dniach 27-29 maja 2016 r w Słubicach rywalizowali niepełnosprawni lekkoatleci i lekkoatletki z Polski, Turcji, Indii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W rywalizacji brało udział dwóch reprezentantów Sprawniejsi.pl Włoszczowa : Mateusz Cecelon i Michał Szafrański.

WP_201605

Mateusz Cecelon rywalizował w konkurencji biegu na 400 m, w którym zajął II miejsce ustanawiając rekord życiowy na tym dystansie, oraz rzucie dyskiem gdzie zajął IV miejsce. Michał Szafrański, poprawił dwa rekordy życiowe, które dały mu II miejsce w rzucie dyskiem i III w rzucie oszczepem.

Michał Szafrański – najlepsza próba w rzucie dyskiem

Michał Szafrański – pierwsze pchnięcie kulą

Mateusz Cecelon – rekord życiowy na 400 m

Mateusz Cecelon – najlepsza próba w rzucie oszczepem

Niezwykle udany początek sezonu. Już za tydzień Mateusz będzie rywalizował w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kozienicach, a cała ekipa przygotowuje się do lipcowych Mistrzostw Polski Seniorów w Słupsku.

Urzad_MarszlkowskiWyjazd Naszych sportowców został współfinansowany w ramach Projektu "Uczestnictwo członków Stowarzyszenia Sprawniejsi.pl w ogólnopolskich zawodach sportowych" przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.